Vår personal

Vi är ett helg gäng som jobbar med att serva alla medlemmar på USM.

Här hittar du kontaktuppgifter till oss ifall du har några frågor.

 

Vi som jobbar här

Sofi

Platschef, Reception, Gruppträning

sofi@usm.nu

Sofia

Gruppträningskoordinator, Reception

sofia@usm.nu

Bild kommer inom kort

Jonas

Reception, Service

jonas@usm.nu

Hanna

Försäljningsansvarig, Reception, Gruppträning

hanna@usm.nu

Marlene

Reception, Gruppträningskoordinator Cycling/Walking, Personlig träning

marlene@usm.nu

Sandra

Reception, Personlig träning

sandra@usm.nu

Ida

Reception, Gruppträning

ida@usm.nu

Kristoffer

Reception, Personlig träning

kristoffer@usm.nu

Mikael

Reception, Gruppträning, Personlig träning

mikael@usm.nu

David

Reception

Maja

Reception, Gruppträning

Izabelle

Reception, Gruppträning

Bild kommer inom kort.